Nyní se nacházíte: Home » Ubytování

Ubytování

Popis okolí

Náš penzion se nachází v příjemném prostředí nedaleko Brněnské přehrady v obci Veverská Bítýška.

Poloha obce

Obec Veverská Bítýška leží na soutoku řeky Svratky a Bílého potoka asi 20 kilometrů severozápadně od města Brna.

Toto malé klidné městečko s cca 3100 obyvateli se stalo pro své malebné okolí a výhodnou polohu u Brněnské přehrady rekreačním centrem kraje. Je oblíbeným cílem výletů kolem Brněnské přehrady a vychází odtud několik značených turistických cest. Je zde rovněž konečná zastávka výletních lodní, které každý rok od dubna do října křižují přehradu.

Návštěvníky láká množstvím kulturních i přírodních památek. Nejvýznamnější je nedaleko stojící hrad Veveří a k němu přilehlá kaple Matky Boží.

Směrem k západu se od Veverské Bítýšky táhne přírodní park Bílý potok. Ten kromě nezapomenutelných pěších či cyklistických výletů nabízí nepoškozenou přírodu s mnoha vzácnými rostlinnými a živočišnými druhy.

Obyvatelé větších měst, převážně Brna, zde hledají klid a odpočinek v nespočetném množství rekreačních objektů nalézajících se převážně na březích řeky Svratky. Ti ocení fungující síť služeb zajišťující vše od potřebných nákupů přes zdravotní péči až po stresu ulevující masáže.

Oproti mnoha jiným obcím má Veverská Bítýška poměrně kvalitní spojení s okolními městy prostřednictvím bohaté sítě autobusových linek. Díky tomu lze snadno dojíždět do zaměstnání, za vzděláním či za kulturou.

Základní vzdělání pro děti z Veverské Bítýšky a okolních vesnic zajišťuje místní základní škola. O jejich kulturní rozvoj se stará velmi kvalitní základní umělecká škola, jejíž žáci pravidelně získávají ocenění na celostátních uměleckých soutěžích.

Místní prosperující podnik Hartmann-Rico a.s. zabývající se výrobou zdravotnických a hygienických potřeb patří k největším závodům v okolí.

O jeho ekologický provoz se stará místní čistírna odpadních vod.

Popis ubytování

Nabízíme cenově výhodné ubytování v podkroví komerčního objektu přímo v centru obce. Prostorné pokoje jsou vybavené TV a ledničkou, mají svoje vlastní příslušenství. Dobrá možnost parkování.

Vybavení pokojů

  • koupelna se sprchou
  • wc na pokoji
  • lednice
  • televizor
  • wifi

Možnosti ubytování

  • jednopokojový byt
  • dvoupokojový byt
  • jednolůžkový pokoj*

Cena

Ceník služeb za ubytování

termín/typ jednolůžkový pokoj* jednopokojový byt dvoupokojový byt
měsíc 4400,- Kč 7200,- Kč 8900,- Kč
noc/osoba 400,- Kč 500,- Kč 500,- Kč

* koupelna s wc na chodbě

Kontakt

Karel Šanca – majitel firmy
Intap – reality

Dlouhá č. 5
664 71  Veverská Bítýška

Telefon: 549 420 500
Mobil: 777 600 500

E-mail: info@intap.cz
URL: www.intap.cz

: 11482729
DIČ: CZ5902141828

Jednopokojový byt


Dvoupokojový byt


Jednolůžkový pokoj

Nabídka realit